Co je nového

Interní konference #CW o integrovaném facility managementu

Dne 4. prosince 2019 organizoval tým AssetServices Cushman & Wakefield interní konferenci technických a property manažerů o posledních trendech v oblasti IFM.

Číst více

Logicor pověřuje #CW správou portfolia logistických nemovitostí v CEE

CEE portfolio zahrnuje 47 logistických nemovitostí v Polsku, Maďarsku, Rumunsku, České republice a na Slovensku

Číst více

Právě otevřené Centrum Stromovka ve správě #CW

Společnost Cushman & Wakefield byla pověřena správou nového nákupního centra Stromovka, které bylo na pražské Letné slavnostně otevřeno ve čtvrtek 21. listopadu 2019. Cushman & Wakefield také…

Číst více

Galerie Butovice: kompletní proměna nákupního centra

Nákupní centrum Galerie Butovice v pražských Jinonicích nyní zažívá skvělé časy. Od zásadní rekonstrukce a rozšíření centra v březnu 2018, která přinesla také úpravu skladby nájemců a mnohem…

Číst více

Best of Realty 2019: Centrum Stromovka a Korso Karviná

Na slavnostním galavečeru realitní soutěže Best of Realty 2019 byly v kategorii nákupních center oceněny také dva projekty, na kterých spolupracujeme.

Číst více

Praha City Center: nestárnoucí kancelářská kráska

Praha City Center, patřící Amundi Asset Management, je již více než dvě dekády součástí Petrského náměstí v centru Prahy. Podívejme se na recept trvalého úspěchu na realitním trhu.

Číst více

Jak zajistit, aby kancelářská budova byla stále jako nová

Kvalitní asset & property management od prvního dne je klíčový, abyste měli spokojené nájemce a zvýšili hodnotu dané nemovitosti. Nenechte svou budovu zestárnout rychleji, než je potřeba.

Číst více

Myslbek nově ve správě Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield získal do své správy ikonickou multifunkční budovu Myslbek, která se nachází v centru Prahy a kterou vlastní společnost AEW.

Číst více