Zajišťujeme kvalitní služby a zároveň chráníme zdraví

Zpět na články
Publikováno 19. 03. 2020

V návaznosti na rychle se vyvíjející situaci ohledně šíření viru COVID-19 jak v České republice, tak ve světě, chceme ubezpečit naše klienty, že i v tomto náročném období pokračujeme v naší práci a zajišťujeme veškeré služby property & asset managementu. Naší prioritou je ochránit zdraví a bezpečí jak našich zaměstnanců, tak našich klientů a obchodních partnerů. Průběžně sledujeme všechny informace poskytované vládou ČR a českými zdravotnickými institucemi a zavádíme všechna odpovídající bezpečnostní opatření.

Vážení klienti a obchodní partneři,

v návaznosti na rychle se vyvíjející situaci ohledně šíření viru COVID-19 jak v České republice, tak ve světě, Vás chceme ubezpečit, že i v tomto náročném období pokračujeme v naší práci a zajišťujeme veškeré služby property & asset managementu.

Naší prioritou je ochránit zdraví a bezpečí jak našich zaměstnanců, tak Vás našich klientů a obchodních partnerů. Průběžně sledujeme všechny informace poskytované vládou ČR a českými zdravotnickými institucemi a zavádíme všechna odpovídající bezpečnostní opatření.

Abychom splnili všechny smluvní závazky týkající se Vašich nemovitostí, zajistili jsme následující:    

  • Většina našich zaměstnanců pracuje na dálku a jsou vybaveni notebook a sluchátky, aby mohli pokračovat ve své práci. Všichni mají plný přístup k našemu serveru a všem našim softwarovým nástrojům. Náš IT systém má dostatečnou kapacitu, aby umožňoval simultánní práci celého týmu. Totéž platí pro přístup do elektronického bankovnictví a proplácení všech faktur.     
  • Kde to situace umožňuje, např. v případě nákupních center, působí naši property manažeři dále na dané nemovitosti. Všude dodržujeme veškerá hygienická a epidemiologická nařízení.   
  • Všichni naši zaměstnanci jsou k zastižení na telefonu. Všichni jsou vybaveni mobilními telefony a běžně užíváme Skype for Business.  
  • Naše kancelář je i nadále v pracovních dnech otevřena, přebíráme zde veškerou poštu a balíčky od kurýrů.    
  • V případě, že by zaměstnanec Cushman & Wakefield, který pro Vás pracuje, nebyl k dispozici, zajistíme vše potřebné v rámci našeho Asset Services týmu.  

V zájmu zachování zdraví a bezpečnosti všech uživatelů budov, které spravujeme, jsme zavedli všechna opatření, která jsou doporučovaná vládou ČR a Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Průběžně vyhodnocujeme situaci na jednotlivých nemovitostech, abychom byli schopni řešit nenadálé situace. Jsme v pravidelném kontaktu s nájemci, pro které jsme k dispozici, pokud bude třeba. Zajišťujeme veškeré administrativní činnosti, zpracováváme veškeré splatné finanční transakce a připravíme pravidelné měsíční reporty.    

Celosvětově máme 53 000 zaměstnanců a poskytujeme komplexní služby ve všech realitních sektorech. Jsme denně v kontaktu s našimi kolegy v zahraničí, sdílíme profesní zkušenosti a úspěšné pracovní postupy. Chceme, abyste z našeho know-how mohli čerpat i Vy a abyste tímto náročným obdobím prošli nedotčení. Budeme také k dispozici ve chvíli, až se trh vrátí ke svému normálu.    

Díky našemu silnému zázemí a opatřením, která jsme přijali, Vám i nadále poskytujeme plnohodnotný property & asset management servis a jsme i nadále Vaším strategickým partnerem.  

Se srdečným pozdravem,

 

Ondřej Fukal

Partner

Vedoucí oddělení správy nemovitostí

Cushman & Wakefield CZ + SK

Zpět na články